Meist

“Kui soovite puhata Kreetal ja igatsete personaalset nõustamist ja sooja vastuvõttu, siis soovitan väga
Üllatav Kreeta naiskonda.”

Sirle 10/2022


Albina ja Kristiina – Üllatav Kreeta reisiblogi eestvedajad, kes tänu püsiklientide kasvavale huvile reisimise vastu on loonud kontseptsiooni “Üllatav reis”.


Albina hinges on üle 16 aasta olnud Kreeka ja Albaania. Ta on tihedalt ja sügavalt seotud mõlema maa kultuuriga ning oskab nii kreeka kui albaania keelt.
Kristiina on uudishimulik ja kirglik reisihing ning tänu tööle turismiturunduses on avastanud palju üllatavaid reisipaiku – seda nii õppereiside raames kui ka reisides koos perega.

Päikesereisid on nüüd saadaval aastaringselt, et Sa naaseks tagasi koju kauni jume ja säravate silmadega, täis innustust ja energiat.

Meie missioon

Meie missioon on tuua reisijateni kogemusi, mis avardavad silmaringi ja positiivselt üllatavad. 

 

Oleme pühendunud avastuslikule ja mõtestatud reisimisele ja oleme veendunud, et maailma avastamine rikastab vaimselt ning avab uksi uutele teadmistele. 

 

Üllatav reis on rohkem kui lihtsalt reis, see on elamus, mis jääb meie reisijate südamesse alatiseks.

 

 

Meie väärtused

Meie väärtused rajanevad kirglikul pühendumusel reisimise ja elamuste loomise suhtes. 

 

Pakume erakordseid reisikogemusi, mis sünnivad personaalse lähenemise tulemusena. Jagame väärtuslikku infot ja soovitusi, et Sul oleks lihtsam puhkust planeerida.

“Suured tänud teile, te olete nii ägedad naised. Toimetate nii hästi ja kõik on mega arusaadav ja meeletu vastutulelikkus on teie hinges. Suure südamega olete.”

Kairi A. 05/2023